تجهیزات لابراتوار تولید کرم و لوسیون

فهرست عناوین

راه اندازی کسب و کار کوچک تولید کرم و لوسیون

تولید کرم و لوسیون با بچ های کوچک (Small Batch Production) یکی از ایده های راه اندازی کسب و کار است. البته صرفا به دلیل این که مصرف محصولات آرایشی و بهداشتی بالا است، نباید به این بزینس تولیدی ورود کرد. لازمه شروع کسب و کارها تولید محصولات آرایشی و بهداشتی شناخت بازار، تهیه فرمولاسیون های مناسب، استفاده از تجهیزات و مواد اولیه با کیفیت و … است. برای احداث یک لابراتوار یا کارگاه تولید انواع کرم، استفاده از تجهیزات خانگی یا آشپزخانه ای اصلا برای محصولات شما کافی و مناسب نیست. رویان ایران، مرجع تخصصی فروش تجهیزات آزمایشگاهی، تمام دستگاه و لوازم مصرفی مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار و لابراتوار تولید کرم و لوسیون را با قیمت مناسب عرضه می کند.

خرید تجهیزات لابراتوار تولید کرم و لوسیون

برای آشنایی با لیست تجهیزات مورد نیاز ادامه این مقاله را مطالعه نمایید.

تهیه کرم و لوسیون دستساز در لابراتوار، small batch

اصطلاح کرم و لوسیون دستساز به محصولاتی اطلاق می شود که در محیط کارگاهی و عمدتا با استفاده از مواد اولیه ارگانیک و روغن ها ساخته می شوند. افراد بسیاری برای این که از مواد شیمیایی کمتر استفاده کنند، به مصرف محصولان آرایشی و بهداشتی وگان روی آورده اند. با تبلیغات گسترده ای که در شبکه های اجتماعی درباره فواید درمانی این نوع کرم و لوسیون ها نیر انجام شده است، روز به روز به تعداد مصرف کنندگان این دست از محصولات افزوده می شود.

همین موضوع چراغ روشنی بر سودآور بودن سرمایه گذاری در این زمینه است. اما لازمه این که بتوانید سود خوبی را تجربه کنید این است که بازار را به خوبی بررسی کنید، فرمولاسیون مناسب را پیدا کنید، مواد اولیه با کیفیت بالا استفاده کنید و در آخرین مرحله تجهیزات مناسب را تهیه کنید.

برخلاف نظر بلاگرها، استفاده از همزن های خانگی و گوشتکوب های برقی به هیچ عنوان برای تهیه کرم های دست و صورت و لوسیون ها مناسب نیست. با این تجهیزات امولسیون به درستی ایجاد نمی شود و محصول نهایی از کیفیت برخوردار نیست. رویان ایران مناسب ترین تجهیزات مورد نیاز لابراتوار تولید کرم و لوسیون را با بهترین قیمت به فروش می رساند.

همزن خانگی برای کرم سازی مناسب نیست

فرمولاسیون های جدید را در مقدار کم تولید کنید. پس از دریافت بازخوردها و بررسی آن ها بچ های تولیدی را به تدریج بزرگتر کنید. به یاد داشته باشید در scale up خواص مواد تغییر می کند. پس با ازمون و خطا جلو بروید.

لیست تجهیزات لابراتوار تولید کرم و لوسیون

جالب است بدانید برای تولید انواع کرم ها و لوسیون ها در مقدار کم و کارگاهی نیاز به تجهیزات آزمایشگاهی زیادی ندارد. اما این که از چه تجهیزاتی استفاده می کنید، می تواند بر کیفیت محصول نهایی تاثیر چشمگیری داشته باشد. کارشناسان رویان ایران با تکیه بر دانش و تجربه بالای خود، مناسب ترین تجهیزات را برای لابراتوار تولید کرم و لوسیون عرضه می کنند. لیست این تجهیزات را در ادامه مشاهده می کنید.

سکوبندی آزمایشگاهی مناسب

یک میز کار مخصوص آزمایشگاهی با سطحی صاف و صیقلی برای شروع به کار تولید کرم و لوسیون ضروری است. این سطح باید حداقل درز و تخلخل را داشته باشد تا بتوان به راحتی آن را تمیز کرد.

ترازوی دیجیتالی مناسب آرایشی و بهداشتی

هیچ وقت مواد اولیه کرم و لوسیون را با ترازوهای معمولی و آشپزخانه ای توزین نکنید. برای داشتن محصولی که طبق فرمولاسیون استاندارد تولید می شود باید دقت در مقدار مواد اولیه بالا باشد. ترازوهای  رادوگ لهستان انتخاب مناسبی است. هنگام خرید به حداکثر ظرفیت ترازو و دقت آن توجه داشته باشید. یک ترازو برای مقادیر کم با دقت بالا و یک ترازو با ظرفیت بیشتر تهیه کنید.

هیتر استیرر

هات پلیت با همزن مغناطیسی برای ایجاد حرارت یکنواخت و هم زدن به وسیله یک مگنت برای آماده سازی برخی از فرمولاسیون ها نیاز است. هیتر استیررهای MTOPS کره برای لابراتوارهای تولید کرم و لوسین پیشنهاد می شوند.

بن ماری آزمایشگاهی

بعضی اوقات لازم است حرارت به صورت غیر مستقیم اعمال شود. حمام آب گرم یا بن ماری آزمایشگاهی با حفظ گرمای آب در دمای مشخص برای حرارت دادن غیر مستقیم به مواد اولیه در ظروف استیل یا شیشه آلات آزمایشگاهی استفاده می شود. بن ماری سرولوژی رویان ایران با کیفیت و کارایی بالا می تواند نیاز تولیدکنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی را برطرف کند.

میکسر هموژنایزر آزمایشگاهی روتور استاتور

مهمترین وسیله ای که برای لابراتوار تولید کرم و لوسیون به آن نیاز دارید یک میکسر آزمایشگاهی قدرتمند با پره های مناسب است. در تولید کرم و لوسیون ایجاد یک امولسیون پایدار، هدف اصلی است. این امولسیون تنها با میکسر آزمایشگاهی و هموژنایزر روتور استاتور به دست می آید. بنابراین مطقی است که برای خرید یک دستگاه با کیفیت بالا سرمایه مناسبی را در نظر داشته باشید. کسب و کار جدید شما کاملا وابسته به میکسر آزمایشگاهی است.

رویان ایران بهترین دستگاه میکسر و هموژنایزر آزمایشگاهی با پره های مناسب کرم سازی را با قیمت بسیار مناسب در اختیار شما قرار می دهد.

پره مناسب میکسر آزمایشگاهی برای کرم سازی

pH متر

با توجه به این حساسیت محصولات آرایشی و بهداشتی به دلیل تماس مستقیم آن ها با پوست، کنترل pH ضروری و مهم است. اندازه گیری اسیدیته با استفاده از کاغذهای pH یا پی اچ مترها انجام می شود. برای اندازه گیری دقیق می توانید از pH متر آدوا رومانی استفاده کنید.

دماسنج

در صورتی که دما از اندازه مشخصی بالاتر با پایین تر باشد، خصوصیات فیزیکی محصول و در نهایت کیفیت کرم تغییر می کند. به هیمن دلیل اندازه گیری دما حین تولید انواع کرم ها بسیار مهم است. یک ترمومتر دقیق می تواند تاثیر مهم در کیفیت نهایی محصول تولیدی شما ایجاد کند.

ظروف مخصوص

انواع شیشه آلات آزمایشگاهی مقاوم به دما، ظروف استیل، پلاستیکی و تجهیزات مصرفی یکبار مصرف را در لابراتوار خود داشته باشید. به استریل بودن ظروف استیل و شیشه ای قبل از استفاده توجه کنید.

خرید تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی لابراتوار تولید کرم و لوسیون از رویان ایران

رویان ایران در راستای حمایت از کارآفرینی و کسب و کارهای کوچک، اقدام به معرفی و تامین دستگاه ها و تجهیزات مصرفی کسب و کارهایی مانند تولید لاک ناخن، پرورش جلبک اسپیرولینا، پرورش قارچ، پرورش گل ارکیده زیر هود لامینار و … کرده است. در همین راستا در این مقاله به معرفی تجهیزات مورد نیاز برای تولید کرم و لوسیون پرداختیم. تمام دستگاه ها و لوازم مصرفی ضروری برای لابراتوار کرم سازی توسط رویان ایران با بهترین قیمت و کیفیت عرضه می شود. برای مشاوره رایگان، استعلام قیمت و خرید با کارشناسان رویان ایران با شماره تلفن های 09128146417  و  02166971467  تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما همه روزه پاسخگوی شما خواهند بود.

امتیاز دهی به محتوا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقالات

فهرست عناوین

پیمایش به بالا