سانتریفیوژ یونیورسال ۱۶ شاخه با هد متحرک مختص پی آر پی prp

فهرست عناوین

سانتریفیوژ یونیورسال جهت پی آر پی و چربی

سانتریفیوژ پی آر پی یونیورسال در بازار تجهیزات آزمایشگاهی توسط کلینیک های زیبایی پسندیده شده و بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. اخیرا حوزه کار پی آر پی به صورت گسترده در زمینه پوست و مو رونق گرفته و هر روزه افراد بیشتری تصمیم به تجهیز کلینیک زیبایی می کنند.

سانتریفیوژ یونیورسال

برای تجهیز کلینیک خودتان حتما نیاز به یک سانتریفیوژ یونیورسال دارید! چرا؟ دستگاه سانتریفیوژ یونیورسال همه کاربری های شما در یک دستگاه است. مزیت اصلی این دستگاه این است که شما کار چربی و پی آر پی را هم زمان می توانید با یک دستگاه انجام دهید.

انجام پی آر پی و کار چربی هم زمان با سانتریفیوژ یونیورسال

سانتریفیوژ یونیورسال قابلیت تعویض باگت را برای چندین کاربری دارد. می توان برای کار پی آر پی با باگت های ۴ خانه یعنی در مجموع ۱۶ شاخه استفاده کرد. در عین حال از همین دستگاه می توان برای کار چربی از باگت های تک خانه با حلقه برای سرنگ ۲۰ سی سی بهره برد.

باگت چربی سانتریفیوژ یونیورسال

این مزیت باعث شده سانتریفیوژ های یونیورسال در بازار به عنوان دستگاه های حرفه ای جهت پی آر پی و چربی مورد استفاده باشند.

روش معمول جهت پی آر پی با سانتریفیوژ یونیورسال

روش عمومی کار در مرحله اول تنظیم دور دستگاه روی ۱۶۰۰ دور بر دقیقه به مدت ۱۲ دقیقه می باشد. پس از بدست آمدن محصول اولیه پی آر پی، در مرحله دوم این محصول را در لوله های مخصوص خود قرار داده و با دور ۲۷۰۰ دور در دقیقه به مدت ۵ دقیقه خالص سازی انجام می شود. و در نهایت به محصول نهایی ۱۵ تا ۲۰ دقیقه استراحت دهید.

سرنگ چربی جهت سانتریفیوژ یونیورسال

قبل از استفاده از روش فوق توصیه می شود با متخصصین مطب و کلینیک مشورت کنید.

تفاوت سانتریفیوژ ۸ و ۱۶ شاخه یونیورسال

سانتریفیوژ ۸ شاخه با باگت های سایز ۱۵ سی سی می تواند کیت های با ارتفاع بیشتر را تا ۱۲ سانت ساپورت کند. این در حالی است که سانتریفیوژ های ۱۶ شاخه نهایتا می توانند ۱۰ سی سی و کیت های با نهایت ارتفاع ۱۰ یا ۱۰.۵ سانت را ساپورت کنند.

فروش سانتریفیوژ یونیورسال

۹۰ درصد کیت ها با سایز دستگاه های ۱۶ شاخه سازگار هستند. اگر به صورت کلی برای کار پی آر پی، سانتریفیوژ یونیورسال را نیاز دارید، دستگاه ۱۶ شاخه را به شما پیشنهاد می کنیم.

رویان ایران نمایندگی سانتریفیوژ پی آر پی یونیورسال

رویان ایران به عنوان مرجع تجهیزات آزمایشگاهی، سانتریفیوژ یونیورسال را با بهترین قیمت و خدمات ارائه می کند. شرکت رویان ایران به عنوان بزرگترین نمایندگی شرکت یونیورسال، سانتریفیوژ های پی آر پی و چربی را با بهترین قیمت به بازار عرضه می کند تا مشتری کمترین هزینه و اتلاف وقت را داشته باشد.

مشابه سانتریفیوژ یونیورسال کدام است؟

سانتریفیوژ یونیورسال و سانتریفیوژ بهسان، از مطرح ترین دستگاه های بازار هستند و به صورت کلی همیشه رقیب همپای یکدیگر بوده اند. هر دو دستگاه با کیفیت بالا و با گارانتی ۱ ساله در بازار عرضه می شوند.

هر دو مدل سانتریفیوژ با هد متحرک و یا دور ۴۰۰۰ می باشند. به همراه تایمر دیجیتال. سانتریفیوژ های یونیورسال در یک مدل با حالت های باگت متنوع هستند. این در حالی است که سانتریفیوژ های بهسان در چندین مدل که قابل تبدیل به یکدیگیر نمی باشند، عرضه شده اند.

به صورت کلی نمی توان یک دستگاه را به دیگری برتری داد. بسته به سلیقه مشتری و نیاز آنها، هر دستگاهی می تواند بهترین باشد. برای مشاوره رایگان و تصمیم درست برای خرید سانتریفیوژ پی آر پی و چربی با کارشناسان ما در تماس باشید. ۰۹۱۲۸۱۴۶۴۱۷

سانتریفیوژ هد ثابت یا هد متحرک؟ کدام مناسب کار ما هست؟

به صورت کلی در یک کلمه باید گفت برای کار پی آر پی، به تجربه سانتریفیوژ هد ثابت نیز پاسخگوی کار می باشد. اما این مورد را در نظر داشته باشید، کیفیت خروجی دستگاه های هد متحرک به دلیل عمود شدن کامل لوله، بالا تر خواهد بود و خروجی بهتری دریافت می کنید. در عین حال دستگاه های هد متحرک یونیورسال قابلیت تعویض باگت برای کار چربی را نیز دارند. این یعنی، یکبار هزینه و دو بار منفعت.

یک دستگاه به صورت جنرال که جوابگو هم کار چربی و هر کار پی آر پی شما خواهد بود. و در عین حال این دستگاه در بسیاری از کاربرد های آزمایشگاهی جنرال مورد استفاده می باشد.

جمع بندی و خرید یک سانتریفیوژ خوب برای پی آر پی

متاسفانه برخی از شرکت ها برای منافع خودشان می گویند اگر سانتریفیوژ یونیورسال از این قیمت کمتر باشد تقلبی و یا دست دوم می باشد. جهت اینکه بتوانید بهترین خرید سانتریفیوژ را داشته باشید، رویان ایران کمترین قیمت و امکان فروش حضوری را برای شما فراَهم کرده است تا دیگر از ترس دستگاه های تقلبی و یا گران قیمت در امان باشید.

برای خرید سانتریفیوژ یونیورسال، رویان ایران می تواند به صورت کامل شما را در این امر راهنمایی کند. کافیست با کارشناسان ما در تماس باشید.

5/5 - (6 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقالات

فهرست عناوین

پیمایش به بالا