فروش دستگاه اتوکلاو صنعتی

فهرست عناوین

دستگاه اتوکلاو صنعتی

این نوع اتوکلاو در مصارف صنعتی و تجاری استفاده می شود. اتوکلاو صنعتی برای کمک به تولید بسیاری از محصولات از جمله هواپیما، لاستیک، شیشه، چوب و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. اتوکلاو صنعتی معمولاً در فرآیند ترمیم لاستیک یا کامپوزیت های مورد استفاده در هواپیما برای ساخت مواد استفاده می شود. آن ها اغلب برای فرآیند های استریل سازی نیز  مورد استفاده قرار می گیرند. از اتوکلاو صنعتی در صنایع بتن سازی و همچنین صنایع غذایی (به عنوان مثال صنعت کنسرو  سازی) نیز استفاده می کنند.

اتوکلاو صنعتی یک مخزن تحت فشار است که از فشار بالا برای پردازش مواد استفاده می کند. این دستگاه از گرما و فشار بالا برای پردازش محصولات یا ضد عفونی کردن ماشین آلات، دستگاه ها و ابزارها استفاده می کند.

جهت خرید انواع اتوکلاو کلیک کنید

 کاربرد های مختلف اتوکلاو صنعتی

عملکرد این دستگاه با صنعت تغییر می کند. به عنوان مثال ، در بیمارستان ها و آزمایشگاه ها ، از اتوکلاو برای ضد عفونی و استریل سازی تجهیزات استفاده می شود. از طرف دیگر، در محیط های صنعتی مانند صنعت هوافضا، از اتوکلاو های صنعتی برای ترمیم قطعات ترکیبی هواپیما ها استفاده می شود. انواع مختلفی از اتوکلاو مانند  autoclaves rubber bonding / vulcanizing ، composite autoclaves و  بسیاری از انواع دیگر اتوکلاو صنعتی تولید می شوند. از اتوکلاو های صنعتی در صنایع بتن سازی  و همچنین در فرایند استریل سازی مواد غذایی  در صنایع غذایی استفاده می کنند.

اتوکلاو های صنعتی مخازنی تحت فشار هستند که برای پردازش قطعات و موادی که نیاز به قرار گرفتن در معرض فشار و دما دارند، مورد استفاده قرار می گیرند. تولید اجزایی با کارایی بالا از کامپوزیت های پیشرفته اغلب به پردازش اتوکلاو نیاز دارد.

در حال حاضر از اتوکلاوها برای تولید اجزای هواپیمای بسیار بزرگ مانند بال و بدنه استفاده می شود. آن ها می توانند طیف گسترده ای از مواد، از جمله قطعات هواپیمای کامپوزیت مبتنی بر ترموست و ترموپلاستیک  را با کانتورهای مختلف و اشکال پیچیده پردازش کنند. ترموست ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرند زیرا در مقایسه با ترموپلاستیک ها قیمت کمتری دارند.

ویژگی ها اتوکلاو صنعتی

  • مجهز  به Door  Rapid به همراه جک هیدرولیکی.
  • مجهز به فن سیرکولاسیون به منظور همگن سازی هوای محفظه داخلی اتوکلاو.
  • قابلیت تحمل دما تا 400 درجه سانتی گراد و فشار 80 اتمسفر
  • مجهز به پمپ وکیوم
  • مهم ترین قابلیت اتوکلاو های صنعتی در این است که آن ها از گزینه های خودکار و کنترل های PLC پیشرفته برخوردار هستند که عملکردی سازگار و موثر را در طول عمر خود ارائه می دهند. این دستگاه ها به یک سیستم کنترل فشار منحصر به فرد مجهز هستند که به مصرف کننده این اطمینان را می دهد که کیفیت غذا یا بسته بندی پس از خنک شدن تغییر نمی کند.

منبع : رویان ایران | بزرگترین مرجع تخصصی تجهیزات آزمایشگاهی کشور

امتیاز دهی به محتوا

2 دیدگاه دربارهٔ «فروش دستگاه اتوکلاو صنعتی»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقالات

فهرست عناوین

پیمایش به بالا